# # # #

Jako každý rok pořádá náš klub nábor nových členů. Přijďte se nezávazně podívat na náš trénink a posuďte sami naši kvalitu. Všechny věkové kategorie jsou srdečně zvány! Podívejte se na odkaz níže...

Nábor karate - chci začít cvičit #
Nábor nových členů

Aktuálně nabíráme

Děti 6 - 18 let

Dospělí 18 - 99 let - po osobní domluvě

 

Základní informace

Tradiční karate je staré bojové umění beze zbraně, které sloužilo jako účinná sebeobrana v Japonsku v době, kdy boj o svůj život byl každodenní realitou a nošení zbraní bylo zakázáno. Náš oddíl je členem České asociace tradičního karate. Nábor do oddílu probíhá sice průběžně během celého roku, ale školní rok 2022-2023 zahajujeme v tělocvičně ZŠ Wágnerovo nám. každé pondělí školního roku - 16,30 - 18,00 a na stejném místě každou školní středu od 17:00 - 18,30.Přijít mohou všichni ve věku od 5 do 99 let. Můžete se na nás podívat,  případně si můžete ihned vzít sportovní oblečení (tepláky a tričko)a nezávazně si můžete zacvičit.
 
Další informace Vám rádi poskytneme osobně, telefonicky nebo emailem.   

V průběhu celého roku probíhá nábor, který je limitován volnými místy. Cvičence rozřadíme do jednotlivých skupin, které budou mít samostatné tréninky. Všichni budou začínat s tréninkem na stejné úrovni a tomu bude odpovídat i složení tréninku. Pokud jste tedy někdy uvažovali nad tím, že si vyzkoušíte cvičení karate, máte nyní možnost. Začněte s tréninkem karate v Berouně!

Co si mám vzít na nábor?

S sebou nemusíte mít cvičební úbor. Stačí dorazit na libovolný trénink, na kterém zjistíte vše potřebné a dozvíte se i termín Vašeho prvního tréninku.

Kolikrát týdně se trénuje?

Tréniky probíhají dvakrát týdně a to v pondělí a středu na ZŠ Wágnerovo v pondělí - 16,30 - 18,00 a ve středu 17,00 - 18,30.

Jaká je cena?

První týden máte na zkoušku zcela zdarma. Následně se platí 100Kč za trénink.

 ceny tráninků   měsíční platba     čtvrtletní platba  
  základní
  (1 osoba)
500 Kč 1 350kč
  rodinná
  (2 a více členů)  
450 kč 1 200kč

V čem se cvičí

Začátečníci cvičí první 3 měsíce v teplácích a tričku. Cvičí se bosky. Kimono (bílý úbor) si zakoupíte později, cena je cca 700 Kč včetně bílého pásku.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte +420 606 920 321 (Čestmír Červenka – karate Beroun). Kde nás najdete?

Těšíme se na Vás.